Supervisor Odmrazování Letadel v Czech Airlines Handling

Czech Airlines Handling, a. s.
Provozní pozice
Brigáda, od 1. 12. 2019 do 30. 4. 2020

Co budete dělat?

  • zajišťovat komunikaci s posádkami letadel všech společností v průběhu odmrazování
  • provádět kontrolu povrchu letadel před odmrazením
  • řídit odmrazovací skupinu a zadávat úkoly pro zajištění potřebných úkonů
  • provádět měření teploty povrchu křídel
  • kontrolovat provedené odmrazení/ochranu proti námraze a kontrolu neporušenosti trupu letadla
  • zpracovávat předepsanou dokumentaci z odmrazení letadla

Co požadujeme?

  • min. úplné SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka min. ICAO English level 4 - absolvovaná zkouška výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost
  • flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu
  • spolehlivost a odpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení a fyzickou zdatnost (práce i v náročných klimatických podmínkách)
  • znalost postupů pro odbavení letadel výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v atraktivním prostředí mezinárodního letiště
  • mzdové ohodnocení 150 Kč/hod
  • zvýhodněné stravování a parkování na letišti
Eva Konečná

Kontakt

Letiště Praha, a. s.
Eva Konečná