Letiště Praha hledá nového Red teamáka!

Letiště Praha, a.s.
Provozní pozice
Práce na plný úvazek
Vhodné pro studenty

Hledáte zajímavou pracovní příležitost, kde aktivně využijete angličtinu a nebudete celý den sedět zavřený/á v kanceláři? Přidejte se k RED teamu Letiště Praha!

Červená je u nás na letišti in! Co je RED TEAM?

Jsme parta mladých lidí, kteří pomáhají cestujícím :-).
Pokud je cestující bezradný, vždy víme, jak poradit, případně kam ho nasměrovat. Pracujeme na různých stanovištích v rámci celého letiště. Pomáháme cestujícím před pasovou i bezpečnostní kontrolou, aby nemuseli být ve stresu, jak naskenovat pas nebo kterým vchodem se vydat. Nebojíme se zorganizovat ani větší skupinu cestujících před odbavovacími přepážkami nebo při nástupu do letadla. Naším úkolem je pomáhat cestujícím tak, aby měli příjemnou a bezproblémovou cestu až k letadlu.

Proč se k nám přidat?

Budete součástí skvělého týmu mladých lidí, kteří si navzájem pomáhají.
Budete pyšní na to, že pracujete v unikátním prostředí letiště.
Budete aktivně využívat angličtinu a třeba se i přiučíte základům dalších jazyků.
Budete se setkávat s lidmi z celého světa.
Budete mít možnost čerpat atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, 13. mzdu, dotované stravování v naší zaměstnanecké restauraci, parkování, jazykové kurzy a další).
Navíc v rámci Benefitního systému Cafeteria si sami zvolíte benefity v hodnotě 19 000 Kč ročně (např. Flexi passy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.).
A hlavně budete důležitým článkem Letiště Praha!

Hodil/a byste se k nám do týmu?

Správný Red teamák je proaktivní, baví ho komunikovat s lidmi různých kultur a rád/a využije aktivně angličtinu. Dokáže zorganizovat i větší skupinu lidí, je fyzicky zdatný, proto hravě zvládne dvanáctihodinovou směnu na nohou. Velkou výhodou pro Red teamáka je znalost našeho letiště, ale vše se dá rychle naučit.

Chcete se stát Red teamákem?

Zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.
Budeme se těšit na osobní setkání!

Barbora Ptáčková

Kontakt

Letiště Praha, a.s.
Barbora Ptáčková