Analytik informační bezpečnosti

Letiště Praha, a. s.
Specialistické a administrativní pozice
Práce na plný úvazek

Chcete dělat práci, která vás bude bavit, máte zájem o kybernetickou bezpečnost a chcete mít vedle sebe zkušené kolegy, kteří se rádi podělí o své znalosti a pomohou vám se rozvíjet? Tak to jste tady správně.

U NÁS SE VÁM BUDE LÍBIT…. PTÁTE SE PROČ?

Čeká vás unikátní letištní prostředí, kde klademe vysoký důraz na informační bezpečnost, neustále ji rozvíjíme a držíme nejnovější trendy. Dostanete příležitost k seberealizaci, pracovnímu a osobnímu rozvoji. Získáte kolegy, kteří sdílí know-how a učí jeden druhého.
Myslíme zde i na benefity nad rámec mzdy - benefitní systém Cafateria - 19 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami, kurzy anglického jazyka, dotované stravování, parkování, masáže za zvýhodněné ceny…)
Závěrem roku se také ohlídneme za všemi úspěchy společnosti a namotivujeme vás do roku nového 13. mzdou.
Dále jsou pro nás připravovány různé společenské akce jako např. Aeropárty, teambuildingy, s dětmi slavíme Den dětí a Mikuláše. Najdete mezi námi běžecké nadšence (běháme různé štafety, půlmaratony), fotografy (soutěžíme o nejlepší fotografie) nebo cyklisty (jezdíme do práce na kole).

A CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

Zasvětíme vás do monitoringu a vyhodnocování výstupů z nástrojů kybernetické obrany LP (Vulnerability management, SIEM, SCADA protection, IDR atd.. )
Budete vyšetřovat kybernetické incidenty v prostředí LKPR a spolupracovat s dalšími odděleními LKPR na šetření incidentů. Součástí pracovní náplně je vytváření a příprava podkladů pro reporty, návrhy změn a zlepšování detekční a blokační metody, provádění drop down analýzy. Budete detekovat anomálie v prostředí LKPR, analyzovat trendy v bezpečnosti a zavádět je do provozu. V neposlední řadě budete prohlubovat svoje znalosti v oblasti kyber bezpečnosti.

NA ZAČÁTKU VAŠÍ CESTY BUDE POTŘEBA:

• VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru ideálně v oblasti informačních technologií
• Základy v oblasti informačních technologiích či kybernetické bezpečnosti
• Znalost základů TCP/IP, HTTP, DNS atd..
• Základy správy OS (Windows, Linux)
• Analytické myšlení
• Ochotu pracovat ve směnném provozu

S námi se rozhodně nudit nebudete! Jestli jsme ve vás vzbudili trochu zvědavosti, napište nám! Těšíme se!

Karolína Svobodová

Kontakt

Letiště Praha, a. s.
Karolína Svobodová