Právník/čka veřejné zakázky / právo IT

Letiště Praha, a. s.
Specialistické a administrativní pozice
Práce na plný úvazek

Hledáte zajímavé a stabilní zaměstnání a zázemí velké firmy? Přijďte se podívat k nám!

Na začátek se představíme. Jsme právní oddělení Letiště Praha poskytující služby napříč naší společností. V tuto chvíli hledáme kolegu/kolegyni, který/která se stane právní oporou zejména v oblasti práva veřejných zakázek a závazků.

Jaká práce na Vás čeká?

V úzké spolupráci s kolegy z oddělení Centrálního nákupu a příslušných odborných oddělení budete zadávat veřejné zakázky v široké škále různých oborů.
Budete zejména vytvářet smlouvy a připomínkovat zadávací podmínky, dohlížet na průběh zadávacích řízení a připravovat zprávy a právní rozbory pro management společnosti.
Čeká Vás zajímavá agenda veřejných zakázek související s letectvím a provozováním letiště, tedy s IT systémy, významnými infrastrukturními projekty a stavbami, životním prostředím, speciální letištní technikou, bezpečnostními technologiemi atd.

A za dobře odvedenou práci samozřejmě čeká odměna. Ptáte se jaká?

Stanete se součástí silné společnosti a dobře fungujícího přátelského týmu profesionálů. Dáme Vám příležitost samostatně pracovat na významných projektech, poskytneme Vám k tomu veškerou podporu a odpovídající zázemí. Nabídneme spoustu benefitů nad rámec mzdy - systém Cafeteria - 20 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami, kurzy anglického jazyka, dotované stravování, parkování, masáže za zvýhodněné ceny. Víme, že dnes je důležitá i flexibilita pracovní doby. A protože si ceníme celoroční práce našich zaměstnanců, čeká na Vás na konci roku obvykle mimořádná odměna v podobě 13. mzdy.

Jak si Vás představujeme?

  • jste vysokoškolák/vysokoškolačka a máte magisterský titul v oboru právo (ukončené pětileté vysokoškolské vzdělání v ČR)
  • máte praxi alespoň 2 roky v advokacii nebo na pozici podnikového právníka a zkušenosti v oblasti práva veřejných zakázek nebo práva IT a závazkového práva
  • aktivně využíváte anglický jazyk slovem i písmem, včetně právní terminologie
  • máte velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Outlook, ASPI)
  • pracujete rád/a samostatně i v týmu
  • jste pozitivní, aktivní a flexibilní
  • oceníme velmi dobré komunikační a stylistické schopnosti

Myslíte, že bychom si rozuměli? Co si tedy popovídat? Napište – přidejte životopis. Rádi Vás poznáme!

Karolína Svobodová

Kontakt

Letiště Praha, a. s.
Karolína Svobodová