Bezpečnostní referent - administrativa

Letiště Praha, a. s.
Práce na plný úvazek

Náplň práce:

  • Vedení personální agendy v působnosti OJ Bezpečnostní kontrola (BEK)
  • Zpracování a validace údajů o docházce zaměstnanců BEK v evidenčním systému „Docházka“
  • Zabezpečení administrativní podpory BEK, vedení spisové agendy v působnosti BEK, zpracování a archivace řídících dokumentů provozu BEK
  • Koordinace pracovních směn zaměstnanců na pozici Security searcher a evidence jejich docházky
  • Součinnost s určenou personální agenturou, zajišťující externí zaměstnance (Security assistant) pro výkon některých činností v působnosti BEK.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Středně pokročilá znalost AJ
  • Pokročilá znalost práce s PC (především platforma MS Excel, Word)
  • Důslednost, schopnost rychlé reakce, soustředěnost a pozornost, důvěryhodnost a loajalita, zodpovědnost, rozhodnost, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce
  • Výhodou je znalost prostředí a pracovních podmínek OJ Bezpečnostní kontrola
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí velké firmy
  • Náročnou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí
  • Práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště

Zaměstnanecké výhody:

  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Benefitní systém Cafeteria - 20 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexi Pass, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci
  • Zaměstnanecké parkování
  • Dále: příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Anna Pecková

Kontakt