TISKOVÝ MLUVČÍ

Letiště Praha, a. s.
Specialistické a administrativní pozice
Práce na plný úvazek

Do týmu Externí komunikace a marketingu hledáme nového kolegu či kolegyni na strategickou pozici Tiskový mluvčí.

Úspěšný kandidát dostane jedinečnou příležitost stát se tváří největšího mezinárodního letiště v ČR. Bude dále zásadním způsobem podílet na vytváření mediálního obrazu letiště a na komplexní komunikaci širokého spektra oblastí, včetně dlouhodobé strategie stavebního a technologického rozvoje Letiště Václava Havla Praha, trvale udržitelného rozvoje, obnově a rozvoje leteckých spojení a neleteckého obchodu či komunikaci bezpečnostních a provozních aspektů fungování velkého mezinárodního letiště.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • tvorba a realizace komunikační strategie společnosti Letiště Praha
  • odpovědnost za plnění komunikačního plánu ve stěžejních oblastech činnosti letiště (letecký obchod, neletecký obchod, oblast bezpečnosti a provozu, životní prostředí, stavební a technologický rozvoj apod.)
  • aktivní vytváření témat s cílem posilovat pozitivní vnímání společnosti Letiště Praha
  • řízení krizové komunikace v případě mimořádných událostí v režimu 24/7
  • zajišťování odborného poradenství pro členy vedení společnosti
  • vedení aktivit v oblasti vztahu s médii
  • koordinace aktivit v oblasti B2B komunikace

Požadavky:

  • praxe minimálně pět let v oboru externí komunikace
  • zkušenosti s vystupováním před médii
  • výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • vysoká úroveň mluveného i písemného projevu
  • analytické schopnosti a nadstandardní schopnost práce s informacemi
  • výborná znalost českého mediálního prostředí
  • znalost anglického jazyka
  • týmová spolupráce, flexibilita, dynamičnost a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • práci v unikátním prostřední mezinárodního letiště
  • zázemí velké společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • volitelný systém benefitů
  • 5. týdnů dovolené
  • dotované stravování, zaměstnanecké parkování, Multisport karta, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže na pracovišti za zvýhodněnou cenu, zvýhodněný mobilní tarif, atd.
  • práce v mladém a přátelském kolektivu
Karolína Svobodová

Kontakt