Manažer/ka externí komunikace a marketingu

Letiště Praha, a. s.
Manažerské pozice
Práce na plný úvazek

Do týmu Externí komunikace a marketingu hledáme nového kolegu či kolegyni na manažerskou pozici.

Manažer/ka externí komunikace a marketingu Letiště Praha se bude podílet na vytváření obrazu letiště a na komplexní komunikaci širokého spektra oblastí, včetně dlouhodobé strategie stavebního a technologického rozvoje Letiště Václava Havla Praha, trvale udržitelného rozvoje, obnově a rozvoje leteckých spojení a neleteckého obchodu či komunikaci bezpečnostních a provozních aspektů fungování velkého mezinárodního letiště.

Náplň práce:

  • tvorba a realizace PR strategie a komunikačního plánu všech společností skupiny LP
  • příprava a realizace dlouhodobé strategie řízení značky Letiště Praha, marketingových kampaní (online i offline) a implementace CI ve firmě
  • podílení se na projektech digitalizace, sledování moderních trendů, navrhování inovací
  • vedení týmu odborníků na PR a marketingovou komunikaci
  • zajišťování odborného poradenství pro členy vedení společnosti
  • krizové komunikace v případě mimořádných událostí
  • spolupráce s kreativními a produkčními agenturami
  • odpovědnost za přípravu a řízení svěřeného rozpočtu

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • praxe min. 8 let v PR a marketingové komunikaci na obdobné pozici ve firmě nebo agentuře
  • zkušenost s vedením a rozvíjením týmu minimálně 4 lidí
  • přehled o mediálním trhu a využití tzv. nových médií
  • chuť sledovat trendy a zavádět změny a inovace, komplexní myšlení
  • aktivní přístup k práci, samostatnost, kreativita, flexibilita, zvládání zátěžových situací
  • výborné prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • výborná znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • práci v unikátním prostřední mezinárodního letiště
  • zázemí velké společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • volitelný systém benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování, zaměstnanecké parkování, Multisport karta, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže na pracovišti za zvýhodněnou cenu, zvýhodněný mobilní tarif, atd.
  • práce v přátelském kolektivu
  • smlouva na dobu určitou
Karolína Svobodová

Kontakt