Key Account Junior

Letiště Praha, a. s.
Práce na plný úvazek

Chcete se podílet na rozvoji neleteckého obchodu na pražském letišti?
Aktuálně hledáme Key Account Juniora do oddělení komerčních aktivit, který se aktivně zapojí do procesu pronájmu a správy obchodních prostor na letišti.
Key Account specialista aktivně rozvíjí obchodní aktivity v terminálech a vede jednání se svěřenými klíčovými nájemci obchodů a restaurací a to s cílem maximalizovat hodnotu pro cestující a výnosy z neleteckého obchodu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • samostatné plnění svěřených úkolů
  • příprava pravidelných reportů, prezentací a dalších podkladů pro management společnosti
  • administrativa spojená s přípravou smluvních dokumentů (ve spolupráci s právním a ekonomickým oddělením)
  • podpora při realizaci výběrových řízení na pronájem obchodních prostor včetně vyhledávání a oslovování vhodných obchodních partnerů
  • vyhledávání a realizace nových možností a příležitostí k navýšení výnosů - v rámci letiště i mimo fyzické hranice letiště – inovativní nápady vítány
  • pravidelná kontrola plnění smluvních vztahů
  • podílení se na marketingových aktivitách

POŽADUJEME:

  • týmového hráče
  • aktivní přístup a schopnost „dotáhnout věci do konce“
  • strategické myšlení a analytické schopnosti
  • pokročilá znalost MS Excel a Power Point podmínkou
  • velmi dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • zodpovědnost a smysl pro detail
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka podmínkou
  • pozitivní vztah k novým technologiím

NABÍZÍME:

  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • zázemí velké společnosti
  • benefitní systém Cafeteria - 8000 Kč ročně
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)
  • možnost práce z domova

Kontakt

Kateřina Kohutová