Specialista letecké bezpečnosti - krizové řízení

Letiště Praha, a. s.
Specialistické a administrativní pozice
Práce na plný úvazek

NÁPLŇ PRÁCE:

  • podílení se na správě letištního pohotovostního plánu, plánu krizové připravenosti subjektu kritické infrastruktury státu a související dokumentace až na úroveň operačních karet
  • kooperativní účast na rozvoji technologií využívaných pro zvládání krizových stavů, mimořádných událostí a nestandardních provozních situací
  • účast na rozvojových projektech v oblasti letecké bezpečnosti
  • rozvoj a podpora digitalizace a optimalizace procesů krizového řízení a pohotovostního plánování
  • úzká spolupráce s řadou odborných pracovišť, zejména v oblastech letecké bezpečnosti a leteckého provozu
  • příprava, účast, organizace a vyhodnocování pohotovostních cvičení
  • podpora činnosti krizových dispečerů a organizační podpora organizační jednotky pohotovostní a krizové řízení
  • trvalé odborné vzdělávání se v oblasti krizového řízení a přípravy na zvládání mimořádných událostí a nestandardních provozních situací
  • správa krizových center a skladu hmotných rezerv letiště a věcných prostředků
  • zpracování statistických přehledů a výkazů, odpovědnost za správnost a aktuálnost dokumentace

POŽADUJEME:

  • vysokoškolské vzdělání bezpečnostního, technického nebo dopravního směru
  • zkušenost s prací na mezinárodním letišti nebo s prací na úseku krizového řízení v dopravní nebo bezpečnostní oblasti
  • analytické myšlení
  • schopnost práce s rozsáhlejšími texty a dobrý písemný projev
  • pokročilou uživatelskou znalost práce na PC, pozitivní vztah k novým technologiím, schopnost rychle se učit ovládání systémů a ochotu aktivně se podílet na nastavení procesů pro jejich efektivní využívání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu se aktivně zapojovat do řešení operativních úkolů
  • vyzrálou, aktivní osobnost s týmových duchem

NABÍZÍME:

  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • přátelský kolektiv
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • benefitní systém Cafeteria - 8 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy)

Kontakt

Kateřina Mesárošová