Specialista airline marketingu

Letiště Praha, a. s.
Specialistické a administrativní pozice
Práce na plný úvazek

Do týmu korporátní a marketingové komunikace hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici specialisty airline marketingu.
Pracujte v místě, kam se běžný cestující jen tak nepodívá. Zažívejte vůni dálek na dosah ruky každý den. Spolupracujte s leteckými dopravci v oblasti marketingu při tvorbě společných kampaní v rámci čerpání incentivního marketingového rozpočtu Letiště Praha a staňte se hlavním organizátorem eventů (inauguračních letů, výročních letů apod.) ve spolupráci s leteckými dopravci a cestovními kancelářemi.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE ZEJMÉNA:

•*spolupracovat s aerolinkami na čerpání marketingových rozpočtů v souladu s incentivním programem Letiště Praha (https://www.prg.aero/charges-and-incentives)

  • vést příslušné dokumentace k jednotlivým aktivitám a kampaním (mediaplány, vizuály, fotodokumentace, faktury apod.) v elektronické i fyzické podobě
  • navrhovat, připravovat a realizovat eventy pro dopravce (např. inaugurační či výroční lety) v prostorách letiště ve spolupráci s kolegy z leteckého obchodu, bezpečnosti, provozu, stravování a dalších týmů napříč letiště a (spolu)organizovat další letištní eventy
  • komunikovat s dalšími marketingovými dodavateli (agentury, tiskárny, grafici, aj.)

KOHO HLEDÁME?

  • člověka se zkušenostmi s marketingem, organizací akcí a vedením projektů
  • profesionála, který má vynikající verbální i písemné komunikační schopnosti, velmi dobrá znalost anglického jazyka (min. B2) je nutností
  • kolegu či kolegyni se zkušeností s organizací akcí, který/á si při realizaci pohlídá i ten nejmenší detail
  • týmového hráče, který umí pracovat i samostatně a nebojí se zodpovědnosti, je důsledný, pečlivý a odolný vůči stresu
  • řidičské oprávnění sk. B výhodou

CO NABÍZÍME?

  • zodpovědnou práci v atraktivním prostředí mezinárodního letiště
  • zázemí velké a stabilní firmy
  • benefitní systém Cafeteria - 8 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexi passy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)

Kontakt

Kateřina Mesárošová