Bezpečnostní pracovník – instruktor/instruktorka

Letiště Praha, a. s.
Specialistické a administrativní pozice
Práce na plný úvazek

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • spolupráce s RLZ při náboru nových zaměstnanců
  • spolupráce se SSB na odborné přípravě nových zaměstnanců
  • zácvik nových zaměstnanců po absolvování odborné přípravy
  • průběžný provozní výcvik a specializační školení zaměstnanců
  • hodnocení zaměstnanců u postupových zkoušek a jejich profesní rozvoj
  • podpora zavádění nových postupů a technologií do provozní praxe
  • podílení se na kontrole kvality zavedených bezpečnostních opatření
  • vedení dokumentace realizovaných aktivit
  • pracovní doba v nepřetržitém pracovním režimu, časová flexibilita
  • zkušební doba 6 měsíců s možností návratu na původní pozici

POŽADUJEME:

  • praxe u BEK minimálně 2 roky
  • úplné středoškolské vzdělání s maturitou nebo minimálně 5 let praxe ve výkonu bezpečnostních opatření k ochraně civilního letectví před protiprávními činy
  • schopnost verbálně komunikovat v anglickém jazyce a porozumět anglickému textu
  • prezentační dovednosti a zájem předávat informace ostatním zaměstnancům
  • aktivita, samostatnost při plnění úkolů, sebevzdělávání a aktivní přístup
  • orientace v základních právních předpisech a interní dokumentaci upravující ochranu civilního letectví před protiprávními činy
  • znalost stanovišť a techniky v působnosti BEK

NABÍZÍME:

  • naše zaměstnanecké výhody - systém Cafateria - 8 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.), 5 týdnů dovolené, dotované stravování, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další

Motivační dopis s vyjádřením k uvedeným požadavkům a zamyšlením na téma: „Z jakého důvodu chci pracovat jako bezpečnostní pracovník - instruktor?" zašlete spolu se CV a dotazníkem.

Termín pro podání přihlášek: 25.7.2021

Kontakt

Kateřina Mesárošová