Řidič/manipulant odpadového hospodářství

Letiště Praha, a. s.
Provozní pozice
Práce na plný úvazek

Do našeho týmu odpadového hospodářství, který se mimo jiné stará o celý proces odpadového hospodářství letiště, hledáme nového kolegu.

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • svoz a nakládka odpadů po letišti
  • odvoz odpadů mimo areál letiště
  • manipulace s odpady v Mezideponii tříděných odpadů
  • asistování při nakládce a odvozu odpadu oprávněnou firmou k likvidaci
  • příjem a výdej odpadů z/do Mezideponie, včetně ruční nakládky
  • přečerpávání tekutých nebezpečných odpadů
  • vážení odpadů v Mezideponii a vedení provozní evidence
  • provádění pravidelné údržby techniky (čištění a mazání lisovacích a velkoobjemových kontejnerů)
  • provozní kontrola nádob v jednotlivých provozech
  • zajištění pomocných prací při nakládání s odpady v terminálech
  • asistence a ruční manipulace při čištění a vysávání jímek a odlučovačů olejů a tuků

POŽADUJEME:

  • výuční list
  • řidičské oprávnění skupiny C včetně profesního průkazu řidiče
  • zkušenost v oblasti odpadového hospodářství výhodou
  • oprávnění pro vysokozdvižný vozík výhodou
  • znalost prostředí letiště výhodou

CO VÁM NABÍZÍME?

  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • benefitní systém Cafeteria – roční příspěvek 8000 Kč na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexi Pass, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravenky, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu, karta do makra a další)

Kontakt

Kateřina Mesárošová