Manažer/ka marketingu

Letiště Praha, a. s.
Manažerské pozice
Práce na plný úvazek

Do týmu Marketingu a korporátní identity hledáme nového kolegu či kolegyni na manažerskou pozici, který(á) povede šestičlenný tým. Spolu s ním se budete podílet na přípravě a realizaci strategie řízení značky pražského letiště a marketingové komunikace pro služby, jako jsou například AeroParking, Restaurace Runway, AeroRooms, salonky a další. Budete se podílet na podpoře chuti lidí (opět) letecky cestovat a budete mít vliv na to, co si o letišti a jeho službách budou cestující myslet a jaké služby budou využívat. Vůni dálek můžete mít na dosah ruky každý den.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení týmu odborníků na marketingovou komunikaci a jejich podpora a rozvoj
  • příprava a realizace dlouhodobé strategie řízení značky Letiště Praha, rozvoj korporátní identity a její implementace ve společnosti
  • příprava, plánování a realizace marketingových kampaní Letiště Praha v ČR a zahraničí
  • příprava a realizace edukačních a informačních ploch/materiálů v rámci interiérů LP
  • strategické i operativní řízení on-line kanálů skupiny (weby, microsites, newslettery, sociální sítě – zejména Facebook, Instagram, Youtube)
  • podílení se na projektech digitalizace, příprava, implementace a rozvoj nových digitálních komunikačních kanálů
  • domlouvání a realizace barterových a marketingových spoluprací
  • podílení se na interních marketingově pojatých kampaních
  • sledování efektivity a vyhodnocování úspěšnosti marketingových kampaní a podpůrných aktivit
  • spolupráce a koordinace s kolegy napříč letištěm, spolupráce s kreativními a produkčními agenturami
  • agenda související s vedením týmu, včetně související administrativy
  • odpovědnost za vedení nákupních, právních a dalších administrativních procesů
  • odpovědnost za přípravu a řízení marketingového rozpočtu
  • reportování členovi představenstva

KOHO HLEDÁME?:

  • Profesionála v oblasti marketingu s praxí alespoň 7 let, který má min. 2 roky zkušeností s vedením týmu na obdobné pozici ve firmě nebo komunikační agentuře
  • toho, kdo má komplexní strategické myšlení, schopnost rychle se zorientovat v širokém spektru témat, sleduje trendy a má odhodlání vyjednávat a prosazovat změny a současně ví, že trpělivost růže přináší
  • týmového hráče, který má aktivní přístup k práci, jednání s kolegy i třetími stranami
  • kolegu či kolegyni, který(á) ví, že i k manažerské roli patří administrativa
  • toho, kdo má aktivní znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:

  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • přátelský kolektiv
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • benefitní systém Cafeteria - 8 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy)
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost práce z domova

Kontakt

Karolína Řádek