Asistent bezpečnostní kontroly - brigáda až 140 Kč/hod

Letiště Praha, a. s.
Provozní pozice
Brigáda, od 1. 1. 2022 do 31. 12. 2022

Pokud od brigády očekáváte, že budete časově flexibilní a umožní vám skloubit studium, koníčky, rodinu a další povinnosti, tak jste na správném inzerátu. Právě hledáme nové posily na pozici Security Assistant.

V rámci organizační jednotky Bezpečnostní kontrola nabízíme dvě dlouhodobé brigády – Security Searcher a Security Assistant. Pozice Security Assistant je asistenční pozice s kratší dobou zácviku, jelikož pracovník neprovádí samotnou kontrolu cestujících a nenese za ni odpovědnost. Pozice je vhodná zejména pro studenty bez předchozích pracovních zkušeností nebo pro všechny, kteří se chtějí seznámit s prostředím letiště a bezpečnostní kontroly.

Co získáte na pozici?

  • záruku mzdy – každý měsíc ke 12. dni v měsíci máte peníze na účtu
  • možnost plánovat si směny podle vašich časových možností (pondělí až neděle, délka směn 3 až 12 hodin)
  • nenecháme vás v tom lítat – dostanete od nás odborné zaškolení a vždy na směně budete mít někoho, kdo vám pomůže
  • příležitost pracovat v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • poznáte zákulisí mezinárodního letiště, odbavovací proces cestujících při odletu i příletu a prostředí bezpečnostní kontroly
  • práci na dohodu o pracovní činnosti (DPČ) – máme zájem o dlouhodobou spolupráci!

Co by bylo Vaším úkolem?

  • připravovat cestující na plynulý průchod bezpečnostní kontrolou s důrazem na vysokou kvalitu prováděných činností a spokojenost cestujících
  • poskytovat základní asistenční a informační služby cestujícím na odletech i příletech
  • průběžné monitorování prostoru na přítomnost zapomenutých nebo ztracených zavazadel a jiných předmětů a dalších nestandardních jevů
  • poskytovat asistenční podporu v prostoru terminálu a bezpečnostní kontroly

Jaké jsou naše požadavky?

  • je Vám minimálně 18 let
  • studujete - minimálně probíhající SŠ vzdělání
  • min. 30hod/měsíc
  • ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni – budete denně přicházet do kontaktu s cestujícími z celého světa
  • jste proaktivní, samostatní, rozhodní
  • jste psychicky odolní a i ve stresové situaci si zachováte profesionální přístup a vystupování

Jak Vás odměníme?

  • za vykonanou práci můžete získat až 140 Kč/hod (součástí je 15% variabilní složka mzdy závislá na počtu odpracovaných směn v měsíci a kvalitě práce)
  • příspěvkem na parkování a stravování v areálu letiště

Kontakt

Ivana Červená