Projektový specialista – pozemní stavby

Letiště Praha, a. s.
Specialistické a administrativní pozice
Práce na plný úvazek

V našem týmu projektových specialistů přibyla jedna židle a čeká na někoho z vás!!!Chcete ji? Pokud ano, máme tady pro vás krátké představení. To jen abychom upřesnili, komu je pozice šitá na míru.

Jak to tedy u nás chodí.

Na začátku přijde projekt, o který se postaráme od přípravné fáze, přes její realizaci, až do jejího dokončení a předání internímu (externímu) zákazníkovi. V rámci všech těchto činností spolupracujeme na vypracování zadávací dokumentace pro výběrová řízení.
Máme k ruce tým projektantů a odborných partnerů. Navrhujeme, revidujeme a předkládáme dílčí koncepce a studie pro projekty v rámci infrastruktury letiště v oblasti mimořádného a strategického rozvoje.
Koordinujeme připomínkovací řízení k dokumentaci staveb vč. vypořádání stanovisek z řízení a důležitou součástí je také řízení rozpočtů, harmonogramů a odpovědnost za soulad se schváleným investičním plánem a plánem oprav.

Tak co na to říkáte? Je to něco, co znáte a baví vás? Slyšíme ANO? Tak čtěte dále!

Co potřebujete pro úspěšný start?

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření – (optimálně) specializace pozemní stavby, TZB
  • praxi ve stavebnictví, zkušenosti s projektovým managementem
  • výbornou orientaci ve všech typech stavební dokumentace, schopnost posouzení návrhů stavebního řešení z hlediska efektivnosti a správnosti technického řešení
  • orientační znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů
  • komunikační a prezentační dovednosti (znalost MS Powerpoint)
  • znalost práce v systému AutoCAD, znalost MS Word, Excel, Outlook, MS Project
  • výhodou je orientace/zkušenosti s projektováním metodou BIM
  • řidičský průkaz sk. B pro denní využití v areálu letiště

Proč nás práce baví?

Jsme součástí velké firmy, pohybujeme se v atraktivním prostředí mezinárodního letiště a spolupracujeme na investičních projektech specifických pro letištní prostředí.

Máme zde pružnou pracovní dobu a další zajímavé benefity jako systém Cafateria - 15 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami, kurzy anglického jazyka, dotované stravování, parkování na letišti, masáže za zvýhodněné ceny, fitness centrum v areálu letiště a mnoho dalšího…

S námi se rozhodně nudit nebudete! Jestli jsme ve vás vzbudili trochu zvědavosti, napište nám! Těšíme se!

Kontakt

Letiště Praha, a. s.
Karolína Řádek