Brand Marketing Specialist

Letiště Praha, a. s.
Specialistické a administrativní pozice
Práce na plný úvazek

Do marketingového týmu Letiště Praha hledáme zkušeného markeťáka, který dokáže porozumět potřebám obchodu, je kreativní a ovládá 360° marketing. Nabízíme velký prostor pro kreativitu (děláme lokální marketing, nikdo nám nic nediktuje), práci v atraktivním prostředí mezinárodního letiště, zvýhodněné letenky a spousty dalších benefitů.

Co vás čeká?

  • zodpovědnost za přípravu a realizaci marketingové strategie pro svěřené produkty a služby letiště
  • vyhledávání příležitostí a podílení se na rozvoji off-line/on-line kanálů
  • spolupráce na rozvoji značky Letiště Praha
  • interní zákazníci pro které budeš pravou rukou při plánování a realizaci jejich marketingových potřeb
  • zodpovědnost za svěřený rozpočet, termíny a výsledky marketingových výstupů vč. nutné administrativy
  • spolupráce se zasmluvněnými agenturami a partnery

Co od vás očekáváme?

  • praxi na straně agentury či v marketingu min. 5 let
  • zkušenosti s řízením kampaní
  • znalost digitálního marketingu a jeho nástrojů
  • orientaci na mediálním trhu a cit pro kreativu
  • umění psaného slova/copywriting bude výhodou
  • profesionální vystupování a umění prodat své řešení interním zákazníkům
  • chuť hledat a přinášet nová řešení
  • schopnost zorientovat se a fungovat v korporátním prostředí

Co nabízíme?

  • systém Cafateria - 15 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • možnost práce z domova
  • zkrácený pracovní týden
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • zaměstnanecké parkování
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • masáže za zvýhodněnou cenu
  • MAKRO kartu
  • slevy v letištních obchodech
  • zaměstnanecké letenky
  • prémiová komplexní péče o zaměstnance v oblasti práva, financí, psychologie, zdraví atd.

Kontakt

Kateřina Mesárošová