Obráběč kovů na letadlových dílech

Czech Airlines Technics, a. s.
Práce na plný úvazek
Vhodné pro studenty

Jsme firma, která má více než devadesátiletou zkušenost s hangárovou údržbou letadel, renomé kvalitně odvedené práce potvrzené předními evropskými leteckými společnostmi. Disponujeme plně vybaveným technickým zázemím a v neposlední řadě šíři služeb, které zabezpečují týmy zkušených certifikovaných pracovníků.

Jsme Czech Airlines Technics.

JAKÁ PRÁCE NA VÁS ČEKÁ

Hlavní náplní je obrábění letadlových komponentů, jako jsou letadlové podvozky a další celky. Určitě vás nemine programování CNC strojů, obrábění a výroba náhradních komponentů v rámci údržby letadel a letadlových podvozků / celků.

Ano, letadla máte na dosah ruky!

KOHO HLEDÁME

Do našeho týmu Údržby letadlových podvozků hledáme nového kolegu, který má vzdělání v oboru obráběč kovů (soustružník, frézař) a může o sobě říct, že danou práci zvládá na jedničku.

Požadované vzdělání a kvalifikace:

  • předchozí praxe v oboru vítána, poradíme si však i s nováčkem
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni

JAK SE VÁM ODMĚNÍME

Dočetli jste až sem? Váháte, zda nám zaslat Váš životopis? Za dobře odvedenou práci vám nabídneme:

  • zázemí u jedničky na trhu v údržbě letadel
  • balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, stravenky, parkování na letišti a kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, Flexi pass,masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu, MAKRO kartu s věrnostním programem, zaměstnanecké letenky apod.
  • práci v unikátním prostředí letiště, kde budete letadlům opravdu na dosah ruky

Pokud jste se stále nerozhodli, nevadí. I přesto nám zašlete vás životopis a my zvážíme, jak by se vaše zkušenosti daly u nás na letišti zhodnotit.

Kontakt

Czech Airlines Technics, a.s.
Šárka Bémová