Specialista Quality Assurance - AVIATION

Czech Airlines Technics, a. s.
Specialistické a administrativní pozice
Práce na plný úvazek

Společnost s 90ti letou tradicí v údržbě dopravních letadel s vizí dalšího růstu shání do týmu Quality & Safety Assurance někoho se smyslem pro detail, někoho, kdo se nezalekne ani značné dávky administrativy a zajímá se o letectví. Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialisty Quality Assurance.

Co vás čeká na této pozici?

• Koordinace procesu hodnocení způsobilosti technického personálu (letečtí mechanici,..)
• Zajištění agendy spojené s vydáváním autorizačních dokumentů a razítek technickému personálu
• Provádění nezávislého sledování platnosti školení / kvalifikací, které mají vliv na způsobilost technického personálu
• Spolupráce na tvorbě a aktualizaci řízené dokumentace
• Podílení se na chodu a vývoji oddělení Quality & Safety Assurance s cílem neustálého zlepšování
• Sledujete a máte přehled o aktuálních předpisových požadavcích pro způsobilost personálu údržby letadel nebo letadlových celků (Úřad civilního letectví, EASA, atd.)
• Práce v interním systému AMOS

Jaké máme požadavky?

• min. SŠ vzdělání s maturitou
• znalost MS Word a Excel na uživatelské úrovni
• anglický jazyk na úrovni min. B1 – pokročilý
• zájem o letectví

Oceníme:
• znalost základních předpisových požadavků na techniky údržby letadel (Part-66)
• znalosti předpisových požadavků EASA Part-147 a dalších
• zkušenost s interními audity

Rádi vás vše doučíme:)

Co vám nabízíme:

• zázemí u jedničky na trhu v údržbě letadel
• flexibilní pracovní dobu a možnost využití home office
• práci v přátelském, menším kolektivu
• balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování v naší jídelně, parkování na letišti a kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, flexi passy v hodnotě 6.000 Kč/rok, masáže v areálu za zvýhodněnou cenu, MAKRO kartu s věrnostním programem, apod.
• práci v prostředí letiště, kde budete letadlům opravdu na dosah ruky

Kontakt

Czech Airlines Technics, a.s.
Šárka Bémová