Pátráme po mechanikovi - nadšenci na traťovku („Lajnu“)

Czech Airlines Technics, a. s.
Práce na plný úvazek

Na naší „Lajně“ (Line maintenance) najdete okolo 30 profíků přes letadla a chceme k sobě dalšího! Chceme někoho, kdo je zapálený pro svou práci, už má nějaké zkušenosti, ale chce se dál rozvíjet a učit se.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

Vaším denním chlebem bude provádění jak plánované tak neplánované lehké údržby na letadlech našich zákazníků. Provádění Daily, Weekly checků, demontáž a montáž letadlových celků nebo odstraňování závad v souladu s technickou dokumentací. Samozřejmostí je provádění řádných záznamů a práce se systémem AMOS a pro ty nejzkušenější i uvolňování letadel do provozu.
Nebudeme lhát, práce je to náročná. Pracujeme na 12-ti hodinové směny, denní i noční. Dokonce zpravidla ty noční bývají náročnější. Občas je potřeba i předem stanovený plán směn upravit, ale ochotu přijít do práce na neplánovanou směnu umíme ocenit.

BUDE PERFEKTNÍ KDYŽ:

  • máte SŠ nebo vyučení v oboru letecký mechanik
  • budete mít již nějakou praxi - ta je pro nás důležitá, potřebujeme totiž někoho, kdo už si na letadlo někdy „sáhnul“
  • jste držitelem průkazu způsobilosti k údržbě letadel dle PART 66 – B1 ale hodila by se nám třeba i B2 se zájmem o rozšíření na B1
  • jste držitelem typové kvalifikace ATR 42/72, A320F, B737NG, A330 nebo jakéhokoli dalšího typu, které má naše společnost v oprávnění
  • ovládáte anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni, bez něj se u nás neobejdete
  • máte řidičské oprávnění skupiny sk. B, řídit totiž u nás budete běžně
  • máte dobrý zdravotní stav, protože u nás jedeme v nepřetržitém provozu
  • berete stres a nerutinní práci jako výzvu, ne jako překážku

CO ZA TO NABÍZÍME?

Nabízíme podmínky pro rozvoj, ať už to obnáší zaplacení typovky, jiných potřebných kvalifikací nebo šéfa, který za svým oddělením stojí. Děláme údržbu na letadlech A320F, ATR42/72, B737CI/NG, A330, B767, EMB170/190, takže typovky se přednostně dělají na tyhle typy, ale můžeme vás poslat i na nějakou další unikátní typovku do zahraničí.
Když budete šikovný/á, vyšleme vás do světa na některou z našich stanic.
Samozřejmě nabízíme i balíček benefitů (jako 5 týdnů dovolené, částečně dotované stravování, zaměstnanecké letenky, příspěvky na penzijko nebo pojistku „na blbost“, masáže, Flexi pass v hodnotě 6.000 Kč a mnoho dalšího.
Vše spolu určitě rozebereme na pohovoru.

NEVĚŘÍTE? VĚŘTE!

Jestli si myslíte, že byste k nám zapadnul/a, není nic snazšího než poslat životopis (s motivačním dopisem se nevypisujte, raději vás poznáme osobně). Na pohovorech si sice stále vykáme, ale určitě vás překvapí pohodová atmosféra...A když se moc nerozpovídáme, vezmeme vás podívat i na náš hangár.

Kontakt

Letiště Praha, a. s.
Jan Turek